Майстерня художньої ковки

(066)408-05-22

(067)873-77-38

(067)688-35-18

Ковані перила, ковані огророжі для сходів, гвинтові перила

Ковані перила.

Ковані перила, на глибоке переконання більшості дизайнерів та архітекторів, є одними з найвдаліших варіантів огорожі для сходів.

Ковані перила - це саме той елемент інтер’єру, котрий завжди привертає увагу та є основою дизайну. Ковані перила мають нескінченну кількість рішень малюнку і обмежені лише нашою з вами уявою та можливостями. Адже, гаряче залізо як глина приймає будь яку форму в досвідчених руках майстра. Безперечно, кожен елемент нашого виробництва несе в собі величезну працю справжніх майстрів художнього ремесла. Ми не втомлюємось приємно дивувати наших клієнтів, котрі замовляють у нас ковку.

Основною функцією перил для сходів є безпека. Ковані перила - це ідеальний тандем забезпечення безпеки та неймовірних естетичних властивостей. Ковальська майстерня Кузня Брат може виготовити для Вас ковані перила згідно з публікованими у нас фото, а також, можемо розробити індивідуальний ескіз та виготовити ковані перила на замовлення.

Ковані перила для сходів, як і будь яка справжня ковка, подібно хорошому вину, з роками стає тільки краще та дорожче. Вартість кованих перил залежить від складності виготовлення, кількості технологічних процесів та урахування часу на їх виготовлення.

Вже другий десяток років ми займаємось виготовленням кованих перил. За цей час ми розробили ряд технологій, застосування яких допомагає нашими кованим перилам вирізнятись своїми архітектурними та естетичними властивостями.

Ковані перила в будинку повинні бути виконані в одній стилістичній гамі з ковкою яка оточує будинок – ковані ворота, вхідна група, камінна решітка та багато інших кованих виробів.

Звертайтесь до нас і ми надамо вичерпні відповіді та зможемо підібрати найоптимальніше рішення по кованим перилам для Вас.