Майстерня художньої ковки

(066)408-05-22

(067)873-77-38

(067)688-35-18

Ковані ворота та ковані хвіртки

Замовити ковані ворота не кожен може собі дозволити. Так як ковані ворота це дороговартісне задоволення, в той же час вигідне капіталовкладення. Якісно зроблені ковані ворота не мають обмеження строку експлуатації, так як відносяться до ремісничих кованих виробів які робились на віки. Ковані ворота потребують лише періодичного незначного обслуговування. Наша ковальська майстерня знає, як виготовити ковані ворота красивими, надійними та легкими в обслуговуванні. З роками ми накопичили ряд важливих конструкційних елементів, які є обов'язковими при проектуванні кованих воріт.

Якість життя людини залежить, в першу чергу, від внутрішнього стану та його настрою. А настрій формується від зовнішніх чинників. Людина завжди цінує прекрасні речі, які його оточують у повсякденному житті, саме вони формують якісний стан настрою людини. Звернувши увагу на довершені лінії кованих виробів,можна отримати ряд позитивних емоцій. Ковані ворота, як найточніше можуть передати та наповнити відповідним настроєм відвідувачів, та й самих власників.

Ковані ворота для нас являются полотном художньої роботи, яке ми з великим задоволенням наповнимо вишуканою та якісною ковкою. На нашому сайті ви можете ознайомитись з фото кованих воріт різних стилів та конструкцій.

Процес виготовлення кованих воріт починається з розробки ескіза. Ескізи ми виконуємо з застосуванням 3D моделювання, що значно покращує можливість донести візуально замовникові майбутній виріб.

Ковані ворота за типом поділяються на класичні розпашні та відкатні (зсувні) ворота . Також ковані ворота бувають глухі, відкриті та комбіновані. Ковані ворота зазвичай виготовляються в одному стилі з хвірткою та парканом.

Ковані відткатні ворота, так як і розпашні можуть бути обладнані автоматикою для комфортної їх експлуатації.

Ковані ворота нашого виготовлення якісно відрізняються від інших виробників, так як виготовлення відбувається у відповідності з характеристиками, які повинні бути невід'ємною складовою без виключень, а саме:

  • міцність;
  • надійність при експлуатації;
  • естетично завершений зовнішній вигляд;
  • унікальність кованих виробів;
  • простота в експлуатації;
  • довговічність.

Телефонуйте нам і ви переконаєтесь в нашій майстерності та професійному підході до роботи!